Bez kategorii

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Bez kategorii

 • 388,00 

  6 butelek w promocyjnej cenie

  (2)

  Kupując 6 butelek trzech różnych gatunków miodu jesteś zabezpieczony na każdą okoliczność i płacisz 20% mniej!

  2 x OMNIUM SANCTORUM trzeciak panieński
  2 x PENTECOSTES czwartak obozowy
  2 x RESURRECTIONIS trzeciak polski

  388,00 
 • 85,00 

  OMNIUM SANCTORUM trzeciak panieński

  Trójniak panieński, z brzeczki przygotowanej wyłącznie z dwóch składników: miodu i źródlanej wody. Wyrazisty i zrównoważony. W ustach bogaty, krągły i słodkawy o długim miodowym posmaku.
  Podawać do deserów; doskonale komponuje się z wyraziście przyprawionymi daniami, z wieprzowiną, cielęciną, z mięsem królika i zająca.

  85,00 
 • 72,50 

  PENTECOSTES czwartak obozowy

  Czwórniak wytrawny, bez wyczuwalnej słodyczy, ale z intensywnym miodowym aromatem. Chmielony na zimno i gorąco, przyprawiany jałowcem, cynamonem, korzeniem kozłkowym. Znakomity dodatek do lekkich posiłków; ryb, ostrych serów bądź jako digestif.

  72,50 
 • 85,00 

  RESURRECTIONIS trzeciak polski

  Trójniak polski przyprawiony czarną porzeczką i korzeniem kozłkowym. Czarna porzeczka pozostawia delikatną taninę i kwasowość a kozłek ziołową nutę i minimalną goryczkę. Słodycz mniej wyczuwalna niż w innych trójniakach. Lekko schłodzony to znakomity aperitif. Podawać do orzechów, dojrzewających serów, mięs dojrzewających i wędzonych.

  85,00 

By Colors

Filter By Price

Some Shop Info

Vite Nera was set up to offer sustainable, quality wine made with honesty and love. Since 2004, we keep experimenting with new styles and winemaking techniques to explore the new tastes!